Hakkımızda

 

Çekinmez Metal olarak 2010 yılından beri mahallemizde Alüminyum hurdası, Bakır hurdası, Demir hurdası, Kağıt hurdası, Kablo hurdası, Sarı pirinç hurdası, Kurşun hurdası, Krom hurdası, Çinko hurdası, Nikel hurdası, petek hurdası ve klima hurdası gibi ürünleri hassas tartılarımız ile yerinde güncel hurda fiyatları ndan satın almaktayız.

Çekinmez Metal Metal bugüne kadar gerçekleştirmiş olduğu faaliyetleri ve hurda sektöründeki mevcut konumuyla geri dönüşüm / hurdacı alanında sektöründe önemli bir konuma sahiptir. Kalite, güven, yüksek fiyat garantisi ve pratikliği ile adından söz ettirmektedir.

Misyonumuz; “Daima müşteri beklentileri ve talepleri doğrultusunda ve en yüksek standart ve kalitede geri dönüşüm alımı yaparak müşterilerimizin ihtiyaçlarına zamanında cevap verebilmek.”

Vizyonumuz; Bölgemizde beklentilerin üzerinde yaratıcı hizmet vererek, Her nevi hurda alım satım firmamızı büyüme seviyesine yükseltme ve müşteri odaklı büyüyen “Lider Geri Dönüşüm Firması” konumuna erişmek.

Değerlerimiz; Üstün ürün kalitesi, Bütçe dostu fiyat, İnsana saygı ve çevreye duyarlılık, Sürdürülebilirlik, Yenilikçilik, Çözüm ve memnuniyet odaklılık..